10.12.2022 12:05:00

Ankara Bungalov Doğa Masal Evleri Şömineli Ahşap Ev

Ankara Bungalov Doğa Masal Evleri Şömineli Ahşap Ev

Ankara ili, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti ve İstanbul’dan sonra en kalabalık ikinci ilidir. 

Ankara ili, doğuda Kırıkkale, kuzeydoğuda Çankırı, kuzeybatıda Bolu, batıda Eskişehir, güneyde Konya, güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur. Coğrafi olarak Ankara, Sakarya ve Kızılırmak nehirlerinin tam ortasına kurulmuştur. Yüzölçümü 25.632 km2'dir.

Ankara ili, Ankara şehrinin başkent olmasından sonra hızla kalabalıklaşmıştır. Özel ve kamu sektörü yatırımları başkent ve yöresine yoğunlaşmış, bunun sonucu ortaya çıkan çalışma olanakları büyük bir nüfus akımına yol açmıştır. 2022 yılı itibariyle nüfusu 5 milyon 747 bin 325 kişidir.

Ankara-İstanbul arası 445.03 kilometredir. Ortalama 4 saat 30 dakika gibi bir sürede Ankara’da olabilirsiniz

Bursa’dan ise 387 kilometre olup Ankara’ya varmak yaklaşık olarak 4 saat 30 dakika gibi bir sürede gerçekleşmektedir.

ANKARA’DA NERELERE GİDİLİR?

Ankara ilindeki müzelerin büyük çoğunluğu Ankara şehir merkezi sınırları içerisinde kalır. İlde çeşitli kurumlarca işletilen 53 müze bulunmaktadır.

Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet'in kuruluş yıllarına ait önemli eşyaları Ankara'daki müzelerde bulmak mümkündür.

Ankarada gezilebilecek yerler;

  • Anıtkabir
  • 1. TBMM Binası
  • Anadolu Medeniyetleri Müzesi
  • Ankara Kalesi
  • Kuğulu Park
  • Ulucanlar Cezaevi müzesi

 

ANKARA DOĞA MASAL EVLERİ

Doğa masal evleri, 1400 rakıma sahip bir yükseklikte olup, dağ ve şehir manzarasına sahiptir. Merkeze yakın olması ve doğanın içinde şehrin gürültüsünden uzak terası, bahçesi, şömineli, oturma düzeni, yatak odaları ile evinizin rahatlığında tamamen doğal ve otantik bir yapılardan oluşmuş dağ evleri günlük konaklama hizmeti sunmaktadır.

Odalarda klima mevcut olup ısınma ihtiyacınızı onunla karşılayabilirsiniz. Bahçeniz de mangal keyfi yapabilir. Doğa yürüyüşü için uygun olan lokasyonumuzdan faydalanıp doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Kamp ateşi yakarak arkadaşlarınızla yeni anılar paylaşabilir. Size özel olan mutfağınızda istediğiniz gibi yemek ve içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Masal Evleri

Masal evleri 5 metre, galeri boşluklu mimarisi ile apart bir şekilde gerek günü birlik gerekse hafta sonu boyunca Konaklama hizmeti vermektedir. 1+1 asma katlı oturma alanına sahip, mutfaklı, teraslı, müstakil bahçeli bir apart olan Masal evleri, içerisinde mutfak gereçleri bulunmaktadır.

Kahvaltı ve yemek servisi yoktur.

Dilerseniz siz güzel bir şekilde dizayn edilmiş mutfağınızda yemek ve atıştırmalık hazırlayabilirsiniz. Yatak odası Asma kattadır. Aynı oda içinde 1 adet çift 1 adet tek kişilik yatak mevcuttur. 4.kişi salon koltuğunu kullanabilir. İkinci bir odası mevcut değildir.

Orman yürüyüşü, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz ve Şehir manzarası eşliğinde kaliteli vakit geçirebilirsiniz

Kurulu bir şömine ve 1 kova yakacak ile sizlere temin edilir. Klima ile ısınma sağlanır.

Evde sıcak su, sabun ve şampuan bulunur Kendisine ait bahçesinde mangal, kamp ateşi gibi etkinlikler düzenleyebilir. Müstakil bahçesinde hamak keyfi yapabilirsiniz. Bahçesinde araç park yeri mevcuttur.

Doğa Dağ Evi

Doğa dağ evi 4 metre, galeri boşluklu üçgen mimari yapısı ile apart bir konaklama hizmeti vermektedir. 1+1 asma katlı, oturum alanına sahiptir. İçinde mutfağı geniş terası ve müstakil bahçesi vardır.

Mutfak içinde araç gereçler vardır. Kahvaltı ve yemek servisi yoktur. Kendi atıştırmalıklarınızı veya yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Yatak odası asma kattadır. Ayrıca oturma alanında açılır 2 kişilik yatak mevcuttur. 2 ayrı odası yoktur.

Dağ, orman yürüyüşleri, doğa yürüyüşleri ve şehir manzarası eşliğinde ayrıca harika bir gün batımına sahiptir.

Şöminesi mevcuttur 1 kova yakacak ile beraber verilir. Isınma klima ile sağlanır. Uydu Tv mevcuttur.

Banyoda şofben, sıvı sabun, şampuan bulunur. Mangal, kamp ateşi ve hamak keyfi yapabileceğiniz müstakil bahçeye sahiptir. 

Sapanca Bungalov evlerde tatil keyfi için tıklayınız.

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 4629
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.