23.11.2022 16:00:00

Gebze Doğa Çiftliği Bungalov Evleri

Gebze Doğa Çiftliği Bungalov Evleri

Sanayi ve ticaret kenti olarak bilinen Kocaeli’nin Gebze ilçesi sınırları içerisinde bulunan Doğa Çiftliği Bungalovları son dönemlerin en popüler ve en çok ziyaret edilen noktalarından biri oldu. Gebze Doğa Çiftliği Bungalovları her mevsim ziyaretçilerini ağırlıyor ve onlara keyifli deneyimler sunuyor.

Gebze hem kendi iç nüfusu hem de İstanbul’a yakın olmasından dolayı kalabalık bir bölge. Ondan dolayı buradaki bungalov konaklamalı çok sayıda tesis genel olarak dolu olmaktadır. Bundan ötürü burayı ziyaret etme planlarınızı en azından 1 hafta önce kadar yaparsanız sizler için iyi olacaktır…

Hangi mevsim tercih edilmeli?

Gebze Doğa Çiftliği Bungalov Evleri genel olarak söylemek gerekirse mevsimin her döneminde tercih ediliyor fakat elbette kişisel zevk ve tercihlerinize göre buranın anlamı da değişebiliyor. Bungalov evleri kimi gezgin sonbahar ve kış aylarında tercih etmekteyken kimileri ise sadece yaz ayları için konaklama planı yapıyor. Fakat anlık plan yaparak yola çıkmayı sevenler için buralar her zaman çok güzel! Tabi yukarda yaptığımız uyarıyı yine tekrar edelim, siz gelmeden önce konaklayacağınız evi rezerve edin!

Buraya gelmişken Maşukiye, Sapanca gibi bölgeleri de eğer zamanınız var ise görmenizi öneriyoruz. Buralar enfes doğası ile sizleri şehir hayatının gürültüsünden bir nebze de olsa uzaklaştıracak ve keyifli anlar geçirmenize olanak sağlayacaktır!

Doğa yürüyüşleri, göl üzerinde kano, ATV Turları, Bisiklet Turları ve çok çeşitli etkinlikleri bu seyahatinizde gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz.

Bungalovlar çok fazla tercih ediliyor!

Bungalov evler özellikle son 2 yıldır daha çok talep görmeye başladı. Bu talebin artmasında tabiki çok fazla gerekçe var. Şehir hayatının gürültüsünden ve yoğun iş temposundan sonra hafta sonu için kısa bir tatil arayanların ilk tercihleri bungalovlar oluyor. Bungalovlar da bölgesel olarak kolay ulaşılabilir olduğundan insanlar için cezbedici oluyor…

Koronavirüs pandemisi sonrasında değişen tatil alışkanlıkları da bungalovlara olan talebi arttı. İnsanların izole ve herkesten uzak tatil yapma istekleri bungalovları bu konuda önemli bir hale getirdi. Zira bungalovlar doğa içinde kişiye özel bir alan sunabiliyor.

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 970
WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz