4.11.2022 14:15:00

İstanbul'a Yakın Havuzlu Villalar

İstanbul'a Yakın Havuzlu Villalar

İstanbul’dan birkaç günlüğüne uzaklaşıp denizin ve havuzun tadını çıkarmak istiyorsanız, deşarj olmanıza yardımcı olacak cennet gibi yerlerden bahsedeceğiz. Çok uzaklaşmadan, hatta il sınırlarından bile çıkmadan birkaç gün huzurlu ve deniz manzaralı bir tatil yapmak mümkün. Yemyeşil ormanları, masmavi denizi ve huzurlu sakin yapısıyla listemize ekleyeceğimiz bu yerleri rotanıza eklemenizi öneririz.

İşte bizi şehrin kaosundan uzaklaştırıp doğasıyla kendine hayran bırakan cennet destinasyonlar.

İsaköy, İstanbul kent merkezine yalnızca 90 km uzaklıkta oluşu ve müthiş doğasıyla çevre illerden çokça ziyaretçi çekmektedir. Şile ilçesine bağlı olanİsaköy, sessiz sakin yapısı ve bol oksijenli havasıyla tam bir cennettir. Bölgede bolca konaklama seçeneği vardır. İsaköy’den mis gibi deniz manzarası görmek isterseniz 9 dakikalık kısa bir araç yolculuğu sonunda Ağva’nın cennet gibi koylarına ulaşmanız mümkün.  

Huzur, sessizlik ve sakinlik deyince akla gelen yerlerden biri  Yalıköy’dür.  Çatalca’ya bağlı bir cennet olanYalıköy, kent merkezine yalnızca 100 km uzaklıktadır. Çilingoz Tabiat Parkı’nda piknik yapıp deniz kenarında yürüyüşler yapmak, İnceğiz Mağaralarını gezmek ve Durugöl’ün enfes göl manzarasında sevdiklerinizle zaman geçirmek için rotanıza ekleyebilirsiniz.

ListemizeEge kıyılarından devam edecek olursakGüneyli’nin masmavi denizi yüzmek ve stres atmak için idealdir. Tertemiz, dokunulmamış doğası burayı eşsiz bir yer haline getiriyor. Yaklaşık 3 saatlik bir araç yolculuğu sonrasında büyüleyici Ege deniziyle karşılaşabilir, koylar ve plajlarda günbatımını seyredebilirsiniz. Bölge, güzelliğinin korunması amacıyla son yıllarda imara kapatılmıştır. Ancak Güneyli’de konaklama işletmeleri, kiralık evler, kamp alanları, marketler ve restoranlar mevcuttur. Bu şirin köy, birkaç gün stres atmak ve doğaya kavuşmak için ideal bir destinasyondur.

Balıkesir’in Ayvalık, Cunda, Edremit, Susurluk, Burhaniye gibi güzelliğiyle nam salmış birçok ilçesi vardır. Kazdağı Milli Parkı’na ve Kuşcenneti Milli Parkı’na gidip enfes fotoğraflar çekmek ve doğanın güzelliğinde huzurlu yürüyüşler yapmak isteyebilirsiniz. Koylarda yüzebilir, kite surfing yapabilir ve hem Marmara’ya hem de Ege’ye kıyısı olan cennet Balıkesir’de unutulmaz bir hafta geçirebilirsiniz. Kamp yapmak, otelde kalmak, pansiyonda kalmak, karavanda kalmak, konforlu bungalovlarda kalmak konaklama seçeneklerinizden sadece bazıları. Balıkesir’e uçakla, özel araçla, trenle ve gemiyle ulaşmak mümkün. Sizin için en ideal ulaşım rotasını araştırıp yollara düşebilirsiniz.

Eminönü, Kadıköy ya da Bostancı’dan maksimum 1 saatlik bir vapur yolculuğu sonrası ziyaret edebileceğiniz  Burgazada,Prens Adaları’nın  en büyük üçüncü adasıdır. Konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Madam Martha Koyunda oturup piknik yapabilirsiniz ve kent stresinden çok uzakta, birkaç gün geçirip adanın güzel nostaljik sokaklarını gezebilirsiniz.

Diğer bir destinasyon ise hepimizin gönlünde yer etmiş olan  Sapanca Gölü.  Burası yapabileceğiniz şeylerin sınırsız olduğu bir yer. Kano yapabilir, paintball oynayabilir, yelken yapabilir, ağaçların arasında hamak kurup dinlenebilir, mis gibi şelalelerin yanında çay içip kahvaltı yapabilir, mesire alanlarında piknik yapabilirsiniz. Oteller, kamp alanları, konforlu bungalovlar ve daha birçok konaklama seçeneği bölgede mevcut.

Bol huzurlu ve keyifli tatiller 

 
Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 2770
WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz