12.12.2022 23:50:00

İzmir Deniz Kenarı Bungalov Evler

İzmir Deniz Kenarı Bungalov Evler

Ege Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biri olan İzmir, Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip 3.ülkesidir. İzmir hem doğal güzellikleri, hem yaz tatili sunabildiği plajları hem de köklü tarihi geçmişi ile çok yönlü bir kenttir aynı zamanda…

İZMİR’E ULAŞIM

İstanbul ilinden İzmir ilinin mesafe olarak uzaklığı 479 kilometre uzaklıktadır. Ortalama 5 saat içinde İzmir de olabilirsiniz

Ankara’dan gitmek isteyenler ise 589 kilometre uzaklıkta olup, 7 saat içinde İzmir iline ulaşabilirsiniz

İZMİR’DE NE YENİR?

Türkiye'nin zeytinlerinin yetiştiği Ege Bölgesi, zeytinyağlı yemekleri ve mezeleri ile ünlüdür. Ülke genelinde en meşhur yemekleri ise şunlardır;

·         Boyoz

·         Deniz Börülcesi

·         Kumru

·         İzmir Köfte

·         Midye dolma

·         İzmir lokması

İZMİR’DE BUNGALOV EVLER

1 – LA CASA VERDE, FOÇA

 

Son yılların en çok izlenen dizilerinden olan La Casa De Papel dizisinden etkilenerek dizayn edilen La Casa Verde, 4 farklı konsepte Berlin, İstanbul, Nairobi ve Tokyo isminde farklı farklı bungalov evleri vardır. Oldukça keyifli tasarımlara sahip bu bungalov evlerde çok eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz gibi size çok farklı bir bungalov tecrübesi vaat ediyor.

2-KAYSERKAYA BUNGALOV EVLERİ

İzmir’in en turistik köylerinden birisi olan Şirince’deki bu bungalov tesisi doğanın kalbinde harika bir tatil imkanı sunuyor sizlere, tesisin içerisinde 7 tane bungalov ev, 5 tane dağ evi,   3 tane şömineli kır evi içeren tesis harika bir alan içerisinde bulunuyor. Çam ormanları içerisinde akşam gün batımının, gece de yıldızları izleyebileceğiniz bu doğa harikası işletmede harika hafta sonu geçirmeniz için gereken tüm şartlar sağlanmış bir şekilde sizleri bekliyor.

3-BUNGALOVE SEFERİHİSAR

Sığacık ve Akarca’nın ortasında bulunan meyve ağaçlarının içerisinde bulunan bu tesiste, her mevsim farklı farklı keyifler alabileceğiniz bir yer. Mandalina ağaçlarının arasında 5 dönüme yayılmış 3 tip konaklama seçeneği yer alıyor. Bungalove sayesinde kendinizi bol oksijen ile uyandıktan sonra masmavi denize bırakacağınız bir doğa harikası tesiste, çevrenin doğal güzelliklerini keşfedeceğiniz muhteşem bir hafta sonu geçirebilirsiniz ve güzel anılar biriktirebilirsiniz

4- AĞAÇ EV

İzmir merkezine 40 dakika uzaklıkta olan Torbalı ilçesinde bulunan bu Ağaç Ev, çam ormanlarının ve zeytin ağaçlarının eşlik ettiği bir konumda içerisinde 4 adet müstakil bungalov bulunuyor.

Evlerin yanı başında akan derenin, yemyeşil ağaçlar ve fidanların arasında kuş cıvıltılarıyla şehrin gürültüsünde bunalan insanların kaçmak için can atacağı bir tesis olarak göze çarpıyor.

Girişler akıl giriş sistemi ile yapılıyor, evlerin içinde şömine, soba, yemeklerinizi ve atıştırmalıklarınızı yapmak için içerisinde tüm mutfak araç ve gereçlerinin yer aldığı bir mutfak, havlu şampuan, saç kurutma makinesi olan bir banyo ve temiz çarşaflar, ekstra yastık ve battaniyeler sizin için temin edilmiş bir şekilde bulunmaktadır.

5-MORKOYUN KAMP VE BUNGALOV

Türkiye’nin en özel ve güzel yerlerinden birisi olan Karaburun yarımadasında, en güzel ve doğal alanlarından birisi olan Çamlık bölgesinde çam ve zeytin ağaçlarının altında tatil yapma imkanı sunuyor. Tesisin içinde bahçe, atölye ve etkinlik alanlarından da faydalanabileceğiniz çok güzel bir tesis.

Tesisin içinde güzel peyzaj örnekleri ile tasarlanmış olan dinlenme alanları, oturma alanları, ortak bir şekilde kullanılan duş ve tuvaletler bulunmaktadır.

Tesisin bahçesinde günlük olarak yetişen yerel üreticilerden satın alabileceğiniz ürünler ile ev yapımı meze, yemek balık ve et çeşitleri hazırlanıyor. Kahvaltı servisi konaklamaya dahil olup Ege ikliminin muhteşem güzellikleri ile birlikte çam ve zeytin ağaçları eşliğinde adeta doğa ile bütünleşip harika bir kahvaltı sefası sürebilirsiniz.

 
Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 5322
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz