10.03.2023 10:50:00

Sapanca Bungalovları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sapanca Bungalovları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sakarya’nın bir ilçesi olan Sapanca; harika gölü, doğal güzellikleri ve yine kendisi gibi popüler bir tatil destinasyonu Kartepe’ye olan yakınlığı gibi nedenlerle birlikte son zamanların en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri olmuştur. İstanbul ve Ankara arasında yer alan Sakarya şehri, nüfus açısından yoğun olan sanayi şehirlerine çok yakın bir konumdadır.

Bundan dolayı zaten burası oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilen bir noktadır. Dileyen insanlar uzun soluklu bir tatil yapabildikleri gibi dileyenler ise daha daha kısa kaçamaklar için Sapanca bölgesini tercih edebilmektedirler. Tabii Sapanca’da bungalov tatili yapmadan önce Sapanca Bungalovları Hakkında Bilmeniz Gerekenler de bulunmaktadır. Kiralayacağınız bungalovu hangi acenteden aldığınız bu konuda büyük önem arz etmektedir. Son zamanlarda yaşanan dolandırıcılık haberleri de göz önüne alındığında bu konu gerçekten çok önemlidir…

Dilerseniz konaklama seçenekleri Sapanca Bungalov Evler listelerimize göz atabilirsiniz.

Pandemiden sonra daha çok tercih edilmeye başlandı!

Koronavirüs pandemisi her sektörü çok ciddi anlamda etkiledi. Bu pandeminin etkilediği sektörlerden birisi de hiç şüphesiz turizm oldu. Pandemiden sonra toplu alan kullanımının azalması ve insanların daha az kişinin bulunduğu noktalarda tatil yapma istekleri bungalovlara olan talebi artırdı. Çünkü bungalov tipi konaklamalar kişiye özel olarak tasarlanmakta ve alanın bahçesi, kullanım bölgeleri sadece size ait olabilmekte. Bu gibi sebepler Sapanca Bungalovlarının popülerleşmesini beraberinde getirdi.

Sapanca Bungalovları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle şunu söylemekte fayda var. Sapanca İstanbul’a yaklaşık 2 saatlik bir uzaklıkta bulunmakta. Sapanca’nın yoğun bir şekilde tercih edilmesindeki sebeplerden birisi de İstanbul’a olan yakınlığı…

*Sapanca’ya gelmeden önce kalmak istediğiniz evleri incelediğiniz acentenin TÜRSAB üyeliği olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Zira bu bölge büyüyüp geliştikten sonra çok sayıda dolandırıcı ortaya çıktı. Bundan dolayı bungalov kiralamanızı güvenilir bir şekilde yapmalısınız.

*Evin özelliklerini iyi incelemelisiniz. Bungalov tercih etmeden önce evin özelliklerini ve konaklamanızda size nelerin sunulduğunu iyice öğrendikten sonra tercihlerinizi yapmalısınız. Bu konuda yine kurumsal bir acente üzerinden rezervasyon oluşturmanız faydanıza olacaktır zira kurumsal acentelerde karşınızda bir muhattap vardır.

*Bungalov evlerde çok sayıda seçenek bulunuyor. 2 kişilik çift olarak gelebileceğiniz gibi daha kalabalık gruplarla da buraya gelebilirsiniz. Gelmeden önce daha çok kapasiteli odaları bularak tercihlerinizi bu evden yana kullanabilirsiniz.

*Dağ manzaralı odalar, ısıtmalı havuzlu odalar, jakuzili odalar gibi çok çeşitli oda seçenekleri vardır Sapanca’da. Evlerin özelliklerini iyi analiz ederseniz harika bir tatil yapabilirsiniz!

*Gelmek istediğiniz mevsime göre burada yapılacak çok sayıda şey var. Eğer kışın gelirseniz burada kar manzarası eşliğinde güzel bir gezinti yapabilirsiniz, doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Yazın ise havanın güzel olduğu bir haftada göl üzerinde kano ile turlama yapma şansına sahipsiniz.

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 1916
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.