26.10.2022 09:30:00

Sapanca Göl Manzaralı Kiralık Ev

Sapanca Göl Manzaralı Kiralık Ev

Sapanca Gölü; yerli turistlerin son zamanlarda en çok ziyaret ettikleri destinasyonlar arasında yer almaktadır. Sapanca Gölü’nün bu denli rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden biri hiç şüphesiz buraya ulaşımın rahat bir şekilde gerçekleşebilmesidir. Sapanca Gölü’nün başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlere olan yakınlığı sayesinde buraya gelen turistlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.Göl Manzaralı Tiny Houselarda kalmak isterseniz listemize bir bakın deriz, 

Manzarası ile insanları büyüleyen Sapanca Gölü, İstanbul’a sadece 2 saat uzaklıkta yer almaktadır. Kocaeli ve Sakarya şehirleri arasında yer alan Sapanca; Arifiye, Sapanca, Serdivan ve Kartepe ilçelerinin sınırları içerisindedir.

Uzunluğu 16, genişliği 5 km olan Sapanca Gölü’nün yüzölçümü ise 46.9 kilometre kare alanı kapsamaktadır.

Harika bir göl manzarası…

Sapanca gölünde aynı zamanda çok farklı türde aktiviteler yapıp, keyifli anlar yaşayabileceğiniz çok çeşitli olanaklar mevcuttur.

Bu göl ve civarındaki yerlerin tutkunları Sapanca Göl Manzaralı Kiralık Ev tipindeki konaklayabilecekleri yerleri araştırarak, özellikle haftasonlarını buralarda değerlendirmek istemektedirler.

Harika ve büyüleyici bir göl manzarası olan Sapanca’da sabah kahvaltınızı yapabileceğiniz, akşam çeşitli türde yemekler sunan restoranlarda yemeğini yiyebileceğiniz işletmeler bulunmaktadır.

Temiz bir havada, göl manzarası eşliğinde leziz bir kahvaltı yaptıktan sonra göl çevresinde keyifli bir yürüyüş yapmanızı da tavsiye ediyoruz elbette…

Sapanca Göl Manzaralı Kiralık Ev

Sapanca Gölü ve çevresinde hangi aktiviteler yapılabilir?

Eşsiz doğal güzellikleri Sapanca Gölü ve çevresinde tercihinize göre çok çeşitli etkinlikler yapabilirsiniz. Eğer hava güzelse deniz bisikleti ve kano ile gölün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.  Sapanca’nın sakin suları üzerinde yapacağınız bu gezinti size hem keyif verecek hem de dinlendirecektir.

Göl kenarında bisiklete binebileceğiniz geniş bir alan da bulunmakta aynı zamanda, göl kenarında yapacağınız bisiklet turu ile hem göl ve çevresinin bol bol fotoğraflarını çekebilir hem de keyifli bir sportif aktivite gerçekleştirebilirsiniz.

ATV, Paintball, Trekking gibi aynı zamanda tercihinize göre şekillenebilecek farklı türdeki faaliyetleri de burada keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Sapanca Gölüne hangi mevsim gidilmelidir?

Tercihinize göre şekillenebilir ancak açıkça söylenebilir ki Sapanca Gölü ve çevresi her mevsim ayrı bir doğal güzellik sunmaktadır.

Sonbahar ve kış aylarında yaprakların sararması ve kar yağışı ile birlikte kartpostallık görüntüler sunan bu harika yer, yazın da çok çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar için yine çok yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Sapanca’da nerede kalınır?

Doğal güzellikleri ile yılın her mevsimi harika bir deneyim sunan Sapanca’da göl manzaralı kiralık evler dahil olmak üzere çok çeşitli konaklama olanakları mevcuttur. Son zamanların bu popüler tatil destinasyonunda; göl manzaralı çeşitli bungalovlarda odalarda jakuzi, özel havuz, ateş kuyusu gibi çok çeşitli olanaklar mevcuttur.

 
Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 2429
WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz