Bugunnereyegidelim

Hakkımızda

2015 yılında misafirlerine ve takipçilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle kurulan Bugün Nereye Gidelim bu doğrultuda 2020 yılında hizmete sunduğu www.bugunnereyegidelim.com web sitesi ile bungalov, glamping, dağ evi, tiny house, villa konaklama hizmetinin yanı sıra tekne kiralama hizmeti vermektedir. Bugün Nereye Gidelim, kuruluş yılı itibari ile hızlı şekilde büyüyerek seyahat sektöründe yerini almıştır.

Mutlu çalışan, mutlu müşteri anlayışıyla hareket eden kurumumuz adillik, şeffaflık, hesap verebilirlik, sorumluluk ve dürüstlük ilkeleriyle hareket ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sürekli kendisini geliştiren, yenileyen ve güncel teknolojiyi kullanan firmamız, hizmet verdiği kişi ve kurumları mutlu etmeyi misyon edinmiştir.

 

 

Bize Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkür Ederiz.

Bugunnereyegidelim Belgelerimiz
Sıkça Sorulan Sorular
Bugün Nereye Gidelim Özel Fotoğraf

Web sitemizden beğendiğiniz Ev yada Tekne'de konaklamak istediğiniz tarihleri seçtikten sonra "Rezervasyon Yap" butonunu tıklayıp, istenilen bilgileri doldurup rezervasyon talebinizi gönderebilirsiniz. Rezervasyonunuz ile ilgili tüm bilgiler sms ve mail yoluyla anında tarafınıza iletilmektedir.

Çağrı merkezimiz ve whatsapp destek hattımızdan rezervasyon kabul etmemekteyiz. 0850 303 68 68 no'lu Çağrı Merkezimiz'den bize direk ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon talebinizi gönderdikten sonra, seçtiğiniz Ev/Tekne'nin tarihlerinin müsaitliği Çağrı Merkezi ekiplerimizce teyit edilir ve müsait olması durumunda mail ve sms bilgilendirmesi ile sizlere ödeme formu gönderilir. Güvenli çevirim içi Kredi Kartı ve Havale/Eft ödeme seçenekleri ve anlaşmalı olduğumuz Enpara, QNB, Akbank ve HSBC kredi kartlarına özel 3 taksit imkanı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Çağrı merkezi ekibimiz, giriş ve çıkış günlerinizde memnuniyetiniz için sizleri aramakta ve sorunlarınızla ilgilenmektedir. 0850 303 68 68 no'lu Çağrı Merkezimiz'den bize direk ulaşabilirsiniz.

Bünyemizdeki evlerin birçoğu, özellikle haftasonu için tek gece konaklama kabul etmemektedir, bu nedenle sistem istediğiniz tarihi seçmenize izin vermeyecektir. Tek gece konaklama için uygun olan evleri Çağrı Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz. 0850 303 68 68 no'lu Çağrı Merkezimiz'den bize direk ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz