Sonuçları Filtrele
Bulunduğu Liman
Tekne Tipi
Kabin Sayısı
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Bebek Sayısı

Katamaran Kiralama

1 Tekne İlanı
Göcek Katamaran 4 Kabin Kiralık Katamaran, Göcek - #0118
  • 8 Misafir
  • 4 Kabin
  • 0 WC
0.0 (0 Değerlendirme)
1 – 20 / 1 ilan
Katamaran Kiralama

Yaz Tatilinde Katamaran Kiralamak

 

Katamaran kiralama, tekne ve yata göre oldukça eksiksiz ve güvenli bir tatil seçeneğidir. Katamaran kiralamayı isteyen yerli ya da yabancı turistler için en popüler tekne kiralama seçeneklerinden biridir. Özellikle katamaran hız ve rahatlık açısından diğer seçeneklere göre biraz daha iyidir. Katamaran kiralamaseçenekleri yelkenli katamaran ve yelkensiz katamaran olarak ikiye ayrılır. Ayrıca kaptanlı veya kaptansız olarak çeşitli seçenekler sunulur. Katamaran iki tekne olarak da görülebilir. Bu nedenle alternatiflerine göre daha geniş bir yelpaze sunmaktadır. Merkezde iki tekne büyüklüğünde büyük bir salon var. Ağırlık ortada olduğundan devrilme konusunda endişelenmenize gerek yok. Katamaranların tarihi 17. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Şimdi denizaşırı yarışlarda ve gezilerde sıklıkla kullanılıyor. Katamaran kiralayarak, aileniz ve arkadaşlarınızla özel bir derede gözlerden uzak, bakir koy ve denizleri tadabilir, hızlı oluşu sayesinde ise daha çok mekânı ziyaret edebilirsiniz.

Katamaran Kiralamanın Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Salon ve kabin, oldukça geniş iç hacim ve kokpit sayesinde aydınlık ve ferahtır. Çift cidarlı olduğu için seyir halindeyken devrilmez, dalgalardan daha az etkilenir ve daha az doluluğa sahip olduğundan daha hızlı koşabilir. Katamaranların omurgası yoktur, bu nedenle sığ suda demirleyebilirler ve demirlediklerinde diğer teknelere göre daha iyi dengeye sahiptirler. Yelkenli oldukça ekonomik bir tekne olup motoru bir yat gibi küçük ve ekonomiktir. Daha geniş genişliği nedeniyle, marina maliyetleri tek gövdelilerin iki katı, satın alma ve bakım maliyetleri ise tek gövdeli teknelerinkinin iki katıdır. Bu bilinçle geniş yaşam alanları, ferah ve aydınlık salonları ve kamaraları ile kiralık katamaranlar, Mavi Yolculuklara konforlu ve konforlu bir tatil seçeneği sunmaktadır. Katamaran kiralamaişlemlerini tüm deniz kıyılarından gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.