Bugunnereyegidelim

İşlem Rehberi

Bize Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkür Ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular
Bugün Nereye Gidelim Özel Fotoğraf

Konaklamak istediğiniz eve giriş yaptığınız andan itibaren o ev sizin eviniz gibidir. Evlerde yemek servisi yapılmamaktadır ancak kendinizi evinizin mutfağında hissedeceğiniz ölçüde mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Dilediğiniz yemeği yapabilir, aşçılığınızı konuşturabilirsiniz. Tatili geçirdiğiniz kişilerle birlikte yemek yapmayı deneyimleyebilirsiniz.

Rezervasyon işlemi için kiralamak istediğiniz villanın toplam bedelinin yüzde 50 ile 100’u arasında eve göre ön ödeme olarak kredi kartı ya da banka havalesi ile alınmaktadır. Kalan tutar ise eve giriş gününde tahsil edilmektedir.

Bugün Nereye Gidelim konuklarına iptal güvencesi sunmaktadır. Rezervasyonun onaylanmasını takip eden 24 saat içerisinde iptal gerçekleşirse ziyaretçi ödemiş olduğu kaporayı koşulsuz iade alabilmektedir. Giriş tarihi en erken 14 gün içerisindeki olan rezervasyonlarda geçerli değildir.Ayrıca birinci derece yakının vefatı, salgın, savaş, terör olayları gibi istisnai durumlarda da rezervasyon için ödenmiş olan ön ödeme farklı bir rezervasyonda kullanılmak üzere açığa alınmaktadır. Daha ayrıntılı rezervasyon iptal koşulları için lütfen https://www.bugunnereyegidelim.com/iptal-sartlari tıklayınız.

Seçmiş olduğunuz evin detay sayfasından giriş çıkış tarihinizi ve konaklayacak kişi sayısını doldurduktan sonra ‘’ REZERVASYON TALEBİ GÖNDER ‘’ butonuna basınız.

Rezervasyon talebinin ekibimize ulaşmasının ardından tarihlerin uygunluğu kontrol edilerek misafirimizle iletişime geçilir.

Tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre (kredi kartı/havale) fiyat detaylarını inceleyerek ödeme yapabileceğiniz bir mail alırsınız.

Ödeme işleminizin hemen ardından alacağınız maile tıklayarak rezervasyon sözleşmesi için gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bilgiler doldurulmasına müteakip sözleşmeniz tarafınıza mail olarak iletilir.

Sitemizde yer alan villaların detay sayfalarında yatak odası sayısı ve kapasiteleri yer almaktadır. Villalarda genel kural olarak kapasite üzeri konaklama talepleri kabul edilmemektedir.

Kapasitenin çok üzerine çıkmayacak şekilde gelen talepler villa sahibi/sorumlusundan onay alınarak zaman zaman kabul edilebilmektedir. İstisnai olarak bu şekilde gerçekleşen rezervasyonlarda kapasite üzeri konaklayacak misafirler için ekstra yatak, şezlong vb gibi donanımlar sunulmayacaktır.  

WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.