Bugunnereyegidelim

Kişisel Veri İmha Tutanağı

BUGÜN NEREYE GİDELİM TURİZM KİŞİSEL VERİ İMHA TUTANAĞI FORMU

 

Veri sorumlusu olarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Kanunu’na uygun olarak veri işleme yapan ve Eğitim mah. Poyraz Sok. no:1 Söğütlüçeşme iş merkezi kat:8 No:81 Kadıköy – İstanbuladresinde faaliyet gösteren    Bugün Nereye Gidelim Turizm Tanıtım ve Reklam Ltd. Şti. tarafından; kayıtları tutulan “Kişisel Veriler” ve “Özel nitelikli kişisel verilerin”

 

 

 

  • Kanuni saklama sürelerinin bitmesi,
  • İşlenmesi için gereken amacın ortadan kalkması nedeni
  • İlgili kişinin talebi doğrultusunda imha işlemleri gerçekleştirilmiştir.
  • Diğer:

………………………………………………………………………………………………………………………….. İmha edilen belgenin içerik detayı aşağıdaki listede tanımlanmıştır.

İşbu veri imha tutanağında yer alan imha işlemini gerçekleştiren ile imha işlemine tanıklık eden veri ilgililerine ait ad, soy ad, görev ve imza verileri 6698 Sayılı KVK Kanunu uyarınca veri sorumlusu olan Bugün Nereye Gidelim Turizm Tanıtım ve Reklam Ltd. Şti tarafından İlgili mevzuat ve derneğimizin veri saklama ve imha politikasına uygun olarak verilerin silindiği, yok edildiği yahut anonimleştirildiğinin kayıt altına alınabilmesi ve ilgili kamu kurum ve kuruluşları tarafından talep edildiğinde sunulabilmesi için düzenlenmiş olup, bu amaçla sınırlı olarak formda yer alan kişisel verileriniz hukuki yükümlülüğümüzün yerine getirilmesi amacıyla sınırlı olarak otomatik olmayan yöntemlerle işlenebilecek ve aktarma sebepleri ilgili ve mevzuatta öngörülen sınırlamalar dahilinde ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına yahut tutanak konusu kişisel verilerle ilgili olarak başvuruda bulunan ilgili kişiye aktarılabilecektir. Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi www.bugunnereyegidelim.com adresinde yayınlanan KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU AYDINLATMA METNİ'ne göre

tarafımıza iletebilirsiniz.

 

KULLANILAN İMHA TEKNİĞİ

 

İMHA TARİHİ

 

İMHA EDİLEN BELGE İÇERİĞİ:

1.

9.

2.

10.

3.

11.

4.

12.

5.

13.

6.

14.

     

 

7.

15.

8.

16.

İMHA EDEN

Adı Soyadı / Görevi / İmza*

İMHAYA ŞAHİTLİK EDEN

Adı Soyadı / Görevi / İmza*

 

 

FORMU İNDİR

Bize Gösterdiğiniz İlgiye Teşekkür Ederiz.

WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.