27.01.2023 13:00:00

Akçay Günübirlik Tekne Turları Fiyatları

Akçay Günübirlik Tekne Turları Fiyatları

Balıkesir’in Edremit ilçe sınırları içinde bulunan Akçay, yaz turizminin son zamanlarda gözde noktalarından olmuştur. Akçay hem harika denizi hem de çevresinde gezilecek onlarca yere sahip olmasıyla yerli ve yabancı turistler tarafından epey sevilmektedir. Yaz aylarında bu güzide bölgeyle ilgili en çok merak edilen unsurlardan biri deAkçay Günübirlik Tekne Turları Fiyatlarısorusudur. Akçay’da tekne turları fiyatları hem gittiğiniz mevsim ve aya göre hem de bölgenin mevcut yoğunluğuna göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bütçenize uygun yemekli ve yemeksiz seçenekleri ile tekne turlarını bulabileceksiniz.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber insanların tatil planları yavaş yavaş oluşmaya başlamakta ve herkes ilgisi ve sevdiği şeyler bağlamında tatillerini geçirmek istemektedirler. Türkiye dört mevsimin yaşandığı bir ülke olarak tatil açısından onlarca farklı seçenek sunabilmektedir. Ege ve Akdeniz kıyılarında yazın milyonlarca yerli ve yabancı turist denizin tadını çıkarabilmekte ve sıcacık kumsallarda güneşlenebilmektedirler. Kış ayları da yine Türkiye’de yapılabilecek elbette onlarca tatil seçeneği bulunmaktadır.

Akçay Günübirlik Tekne Turları Fiyatları

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Akçay, yaz aylarında hem yerli hem yabancı yüzbinlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. Burada vakitlerini geçiren insanlar daha sonra çevre sahil bölgelerinde de tatillerine devam edebilmektedirler. Akçay’da denize girip bol bol yüzerek güzel bir vakit geçirmek ne kadar çok tercih edilse de son zamanlarda Akçay’da Günübirlik Tekne Turları yaparak tatillerine farklılık katmak isteyen insanların sayısı da ciddi oranda artış göstermiştir.

Denizin üstünde Ege ve komşu adalara selam verirken, çeşitli yerlerde yüzebileceğiniz yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz onlarca çeşit tekneye sahiptir Akçay. Bu çeşitli teknelere ev sahipliği yapması sayesinde de yoğun bir şekilde ilgi görebilmektedir. Akçay’dan tekne turları ile Dikili, Ayvalık gibi enfes lokasyonları da ziyaret ederek tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Peki Günübirlik Tekne Turları Fiyatları Ne Kadar?

Akçay’da tekne turları fiyatları yaz mevsiminin yoğunluğuna göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Teknenin türü, kapasitesi de fiyata etki edebildiği gibi yoğunluk dönemleri de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Günübirlik tekne turları aynı zamanda yemekli bir şekilde de gerçekleşebilmektedir. Son zamanlarda yemekli tekne turları da yine oldukça fazla tercih edilebilmektedir.

Akçay Tekne Turları Hangi Ayda Yapılmalıdır?

Akçay tekne turlarına ilişkin en çok merak edilenlerden biri de buradaki tekne turlarının hangi mevsim ve aylarda yapılmasıyla ilgilidir. Elbette en çok tercih edilen mevsim yazdır ve Temmuz-Ağustos ayları da en çok tercih edilen aylar olmaktadır. Denizin dalgalı olma durumu dikkate alındığında, ılık ve güzel geçen diğer mevsim ve aylarda da tekne turları yapılmaktadır.

Akçay’a gittiğinizde başka nereleri ziyaret etmelisiniz?

Akçay’a gittiğinizde ziyaret edebileceğiniz çok farklı yerler bulunmaktadır. Gelin biraz da Akçay’a gittiğinizde gezebileceğiniz yerlere göz atalım:

*Edremit

*Altınoluk

*Burhaniye

*Kaz Dağları Milli Parkı

*Edremit Körfezi

*Güre

*Zeytinli

*Pelitköy

*Akçay Kordon

*Çamlıbel Köyü

*Zeus Sunağı

*Sarımsaklı Plajı

*Altınkum Plajı

*Darıdere Tabiat Parkı

*Mıhlı Şelalesi

*Gürleyik Şelalesi

Akçay gerçekten de bu saydıklarımızın da ötesinde çok fazla gezilip görülebilecek yere sahiptir. Burayı ziyaret ettiğinizde bol bol gezmenizi tavsiye ediyoruz!

Akçay’da Ne Yenir?

Akçay’da tekne turu yapıp harika bir yaz tatili geçirebilirsiniz ve burada aynı zamanda dilediğiniz türde yemeği de yiyebilirsiniz. Her mutfaktan onlarca çeşit yemeği Akçay’da bulabilirsiniz. Fakat genel olarak Akdeniz mutfağının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Taze bir balık ve güzel bir salata ile akşam yemeğinizi renklendirebilirsiniz.

Akçay’a gelmişken Höşmerim tatlısı da yenmeden elbette dönülmez!

 
Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 4947
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.