29.11.2022 22:45:00

Bursa Bungalov Evleri Günlük Kiralık

Bursa Bungalov Evleri Günlük Kiralık

Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri olan Bursa; kültürel mirasları, doğa harikası mekanları, enfes restoranları ile bilinmekte olup aynı zamanda önemli bir ticaret ve sanayi şehridir. Bursa 2016 yılında Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında dünyada 28. sırada kendine yer bulurken bu sıralama Türkiye’de ise birinci sırada yer almıştır.

Bursa’nın en önemli özelliklerinden birisi de aynı zamanda kış turizmi konusunda önemli bir yer olmasıdır. Bursa’ya bağlı olan Uludağ 2543 metre yüksekliğe sahip olup, yerli ve yabancı turistler tarafından kış turizmi için çok oldukça fazla tercih edilmektedir. Gezginlerin bu güzel şehir Bursa için merak ettikleri diğer bir unsur ise şehrin bungalov evleridir. Bursa Bungalov Evleri Günlük Kiralık olarak son zamanların en çok tercih edilen konaklama tercihleri arasında yer almıştır…

Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip 4.şehri

Bursa köklü tarihi geçmişi, sanayisi, ticaret alanındaki faaliyetleri ve turizmde önemli bir şehir olması gibi özellikleri sayesinde büyük bir nüfusa sahiptir. Bursa aynı zamanda Cumalıkızık, İznik, Uludağ gibi önemli destinasyonları ile turizm noktasında da cazibe merkezi olmuştur. İstanbul’a çok yakın bir mesafede bulunan Bursa, özellikle şehir hayatının gürültüsünden ve kalabalıklığından kaçarak dinlenmek isteyen İstanbulluların hafta sonu tatili için aradığı bir nokta olmuştur.

Bursa Bungalov Evleri Günlük Kiralık

Bursa şehri son zamanların trend konaklama seçenekleri arasında yer alan bungalov evleri ile de epey meşhurdur. Buradaki evlerde konaklayarak farklı bir tatil deneyimi elde edebilir, keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bungalov evler ısıtmalı havuzlu, jakuzili, şömineli gibi çok çeşitli seçeneklere ayrılmıştır ve tatil severler için oldukça farklı seçenekler sunabilmektedir.

Bursa Bungalov Evleriinceleyebilirsiniz.

Bungalov Evler hangi mevsimde tercih edilmektedir?

Bungalov evlerle ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de bu evlerde konaklamaların hangi mevsimlerde yapılması gerektiği ile ilgili sorulardır. Bungalov evler için aslında ideal tek bir mevsim yoktur diyebiliriz, zira tatilden beklentiler ve tatilden alınan keyifler çok kişisel konular olmakla beraber kimi insanlar yaz kimi insanlar ise sonbahar yada kış mevsiminde bungalovlarda konaklamayı tercih etmektedirler. Bursa Bungalov evleri için ise şunu söyleyebiliriz elbette; şehrin kış turizmi ile özdeşleşmesi, Uludağ gibi cennet bir destinasyona sahip olması gibi özellikler buranın kış aylarında oldukça talep görmesini sağlamaktadır. Ama yine de dediğimiz gibi tatilden beklenti bu noktadaki en önemli husustur.

Bungalov Evler neden çok tercih ediliyor?

Bungalov evler son zamanların en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu evlerin bu denli ziyaretçi almasındaki başat faktörlerden birisi hiç şüphesiz Koronavirüs pandemisidir diyebiliriz, pandemi insanlar bir çok alışkanlığı değiştirdi ve dönüştürdü. Bu değişim ve dönüşüme uğrayan sektörlerden birisi de turizm oldu… Zincir otellerin belli bir süre kapalı kalması ardından açıldıktan sonra havuz, sauna gibi ortak alanları geçici bir süre ile kapatmaları, açık büfe yemek ve kahvaltı hizmetlerinin yine bir süre ortadan kalkması turizm sektörünü derinden etkiledi. İşte tam böyle bir dönemde, herkesin kişisel alana önem verdiği bu dönemlerde bungalov evlerde talep patlaması yaşandı. İnsanların kendi bahçelerinin olduğu, kendilerine ait yine havuzlarının bulunduğu bu evleri tercih ettikleri bir tatil anlayışı dönemine girildi.

Bursa’da gezilecek yerler

*Uludağ Milli Parkı

*Bursa Teleferik

*Anadolu Arabaları Müzesi

*Yeşil Türbe

*Gölyazı

*Koza Han

*Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri

*Cumalıkızık Köyü

*İznik Gölü

*Bursa Cumhuriyet Caddesi

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 9505
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.