21.11.2022 17:00:00

Maşukiye Günlük Kiralık Dağ Evi

Maşukiye Günlük Kiralık Dağ Evi

Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı bir belde olan Maşukiye; özellikle son zamanlarda gezginlerin en sevdiği ve en çok tercih ettiği noktalar arasında yer almaktadır. Yaylaları, şelaleri ve enfes doğası ile her zaman ilgi çekmeye devam etmektedir.

Maşukiye’ye gelen ziyaretçilerin büyük bir kısmı hafta sonu tatillerini burada geçirme niyetiyle, bu güzel beldeyi ziyaret ediyorlar. Maşukiye’nin özellikle hafta sonu yoğun bir şekilde ziyaret edilmesinin elbette önemli gerekçeleri bulunuyor.

Maşukiye; nüfus olarak yoğun İstanbul, Bursa gibi şehirlere yakın bir mesafede bulunuyor ve şehir hayatının gürültüsünden bir nebze de olsa uzaklaşmak isteyenlerin ilk aklına gelen yer oluyor. Hem güzel mi güzel doğası ve yapılacak aktiviteleri hem de konum olarak büyükşehirlere yakınlığı burayı cazibe merkezi haline getiriyor.

Maşukiye’de konaklama

Maşukiye’ye gelenlerin en çok merak ettiği konuların başında ise Maşukiye’de nerede kalınır? sorusu olmaktadır. Burada kalmak için çok fazla seçenek var, zincir otellerde konaklamayı tercih edebileceğiniz gibi daha izole ve kendi alanınızın olduğu dağ evlerini de tercih edebilirsiniz. Maşukiye’de bulunan çok sayıda dağ evi ve bungalovlardan birini tercih ederek şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp, huzurlu bir şekilde dinlenmek mümkün!

Buradaki konaklama tercihinize göre evler; şömine, jakuzi, havuz, ısıtmalı havuz bulundurabiliyor. Evleri seçerken bu özelliklere dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır.

Maşukiye evlerini inceleyebilirsiniz…

Maşukiye’ye gittiğinizde burada görmeniz gereken yerlerden de biraz bahsedelim:

*Kuzuyayla Doğa Parkı

*Aygır Deresi

*Nüzhetiye Şelalesi

*Beşkayalar Tabiat Parkı

*Soğucak Yaylası

*Maşukiye Şelalesi

*Ballıkayalar Kanyonu

*Sultanpınar Yaylası

*Sapanca Gölü

Maşukiye ile Sapanca arası yalnızca 12 km’dir. Bundan dolayı Maşukiye ziyaretinizde Sapanca bölgesindeki noktaları da kolayca ziyaret edebilirsiniz. Maşukiye’de güzel bir konaklama sonrasında sabah serpme kahvaltınızı Sapanca’da yapmak sizi gerçekten tatlı bir mutluluk katacak…

Maşukiye’ye ne zaman gidilir?

Maşukiye her mevsim bambaşka güzellikler sunmaktadır. Fakat en çok tercih edildiği dönemler bahar aylarıdır. Sonbaharda dökülmüş ağaç yapraklarının çevreye kattığı bambaşka bir güzellik vardır, burada kartpostallık görüntüler yakalayabilirsiniz aynı zamanda kış mevsimi de yapılacak doğa yürüyüşleri yapılabilecekler arasındadır.

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 3634
WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz