1.12.2023 20:50:00

Sapanca Bungalov Evlerde Güvenli Konaklama İçin Altın Kurallar

Sapanca Bungalov Evlerde Güvenli Konaklama İçin Altın Kurallar

Son yıllarda Sapanca'da bungalov evlerde artan dolandırıcılık olayları, tatilciler için endişe verici bir durum oluşturuyor. Güvenilir bir tatil deneyimi için izlemeniz gereken adımları sizler için derledik.

TÜRSAB Üyesi Acenteleri Tercih Edin:

Konaklama planlarken, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi acenteleri tercih etmek büyük önem taşıyor. Bu acentelerin TÜRSAB numaralarını sorgulayarak, numaranın altındaki telefon numarası ile eşleşip eşleşmediğini kontrol edin.

Şikayet ve Yorumları İnceleyin:

Şikayetvar gibi tüketici şikayet siteleri, konaklama yapmayı düşündüğünüz yer hakkında önemli bilgiler sunabilir. Bu sitelerdeki yorumları ve şikayetleri dikkatlice inceleyin.

Sosyal Medya Gerçekliğini Kontrol Edin:

Kiralamayı düşündüğünüz bungalovun Instagram gibi sosyal medya hesaplarının gerçekliğini araştırın. Sahte hesaplara dikkat edin ve resmi görünen hesapları tercih edin. Takipçi sayısını aldırış etmeyin genelde dolandırıcı sayfalarda storylerde kendilerinin güvenilir olduğunu ispatlamaya çalıştıkları sahte türsab belgeleri ve bir çok sahte içerik bulunmaktadır, orjinal bir sayfa kendisinin güvenilir olduğunu ispatlamaya çalışmaz,

Ödemelerinizi Güvenli Yapın:

Ödemelerinizi şahsi banka hesapları yerine, şirket hesaplarına yapmak daha güvenlidir. Mümkünse kredi kartı kullanarak veya şirket hesaplarına EFT yaparak ödeme yapın. Bu, olası dolandırıcılık durumlarında sizin lehinize kanıt oluşturabilir. 

Öğle Yemeği Akam Yemeği Dahil Söylemlerine İnanmayın

Sapanca'da hiç bir Bungalov evde böyle bir hizmet bulunmamaktadır, Sadece Kahvaltı dahil ve Kahvaltısız konaklamalar mevcuttur, zaten doğa içinde kendinize ait bir Bungalov da tatil yaptığınızda geniş bahçesinde kendi mangal ve barbekünüzü yapabilirsiniz, çoğu evin mutfak araç gereçleri de mevcuttur.

Çok Ucuz İstenilen Rakamlara İnanmayın

Sapanca'da genelde evlerin fiyatları birbirine eş değerdir, ev sahipleri birbirlerini tanıdıkları içinde fiyat belirmesinde emsal teşkil edecek fiyatlarla kiralama yapmaya çalışırlar, Sonbahar ve Kış mevsiminde Isıtmalı Havuzlu Bungalov Evlerin fiyatları 3500 ile 9.000 TL arasında değişmektedir, ( Evin konumuna, oda sayısına, Havuz büyüklüğüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir) Bu evi 1500-2000 TL arası Kiralayan bir instagram sayfalarına dikkat ediniz, Çünkü Hesaplama yaparsak, Komisyon + Havuz için harcanacak enerji bedeli ve diğer masraflarla birlikte o fiyatlara kiralama kesinlikle kazandırmaz ev sahiplerine lütfen sizde bunları göz önünde bulundurun..

Bu adımları takip ederek, Sapanca'daki bungalov evlerde güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Tatilinizin keyfini çıkarırken, güvenliğinizi de ön planda tutmayı unutmayın.

Tüm Sapanca Bungalov Evlerimiz için tıklayın

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 5227
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.