30.01.2023 09:45:00

Anamur Tekne Turu Fiyatları

Anamur Tekne Turu Fiyatları

Türkiye’nin en önemli liman şehirlerinden Mersin’in bir ilçesi olan Anamur, dört mevsim ziyaretçi alan bir noktadır. Antalya’ya da sınır olan Anamur, dört mevsim her ne kadar yoğun bir şekilde ziyaret edilse de yaz aylarında daha popülerdir. Burada yaz aylarında hem yerli hem yabancı oldukça yoğun bir turizm sezonu görmek mümkündür! Zira Akdeniz bölgesinin en güzel kumsallarını sıraladığımızda Anamur’a muhakkak büyük bir yer ayrılmaktadır! Bu durum da Anamur’u her zaman ön plana çıkarmaktadır. Burayla ilgili en çok merak edilen unsurlardan biri de Anamur Tekne Turu Fiyatları şeklinde olmaktadır.

Yaz Aylarında Daha Çok Merak Ediliyor!

Anamur Tekne Turu Fiyatları ne kadar sorusu yılın her mevsiminde merak edilse de en yoğun araştırıldığı dönem hiç şüphesiz ki yaz mevsimidir. Yaz mevsiminde denizin ve kumsalın tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler tekne turu da yapmaktadırlar ve Anamur Tekne Turu Fiyatlarını doğal olarak oldukça merak etmektedirler.

Şunu söylemek gerekir ki fiyatlar yaz aylarından biraz daha fazla olabilmektedir. Artan yoğunluk ve taleplere göre fiyatların da durumu değişebilmektedir. Fakat bütçenize uygun koşullarda tekneler bulabileceksiniz…

Yaz Aylarında Talepler Çok Artıyor

Yaz aylarında Anamur bölgesinde tekne kiralamalara ilişkin talepler çok ciddi bir şekilde artış göstermektedir. Anamur Akdeniz Bölgesi’nin en güzel plaj ve kumsallarına ev sahipliği yapan yerler arasında bulunduğu için doğal olarak buraya gelen insan sayısı da fazla olmaktadır. Hem yerli hem yabancı turist bu muhteşem bölgenin tadını çıkarmaktadır. Turistlerin ilgisi ve sevdiği unsurların gösterdiği çeşitlilik ile beraber burada onlarca farklı etkinlik de ortaya çıkmıştır…

Anamur’da Gezilecek Plajlar

*Anamur Halk Plajı

*Anamur Burnu Plajı

*Melleç Plajı

*Cerenler Plajı

Bu plajlar bizim tavsiye ettiğimiz plajlar arasında yer almaktadır ve tabiki daha onlarca nice plaj bulunmaktadır.

Mersin’de Gezilecek Yerler yazımızı detaylı bir şekilde okumak için:

Mersin aynı zamanda önemli doğal güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Bundan dolayı da şehir oldukça sevilmektedir. Sadece yaz mevsiminde deniz turizmi için değil her mevsim ziyaretçi almaktadır.

Mersin’de en çok merak edilen şeylerden birisi de hiç şüphesiz Tantunidir. Bu şehir ile özdeşleşen tantuniyi mutlaka denemelisiniz…

Tekne Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekne kiralaması yapacağınız zaman kiralama yaptığınız yerlerin kurumsallığına muhakkak dikkat etmelisiniz. Yaz aylarında ciddi yoğunluğun olduğu dönemlerde insanlar çeşitli sorunlar yaşayabilmektedirler bu tür sorunların yaşanmaması için kurumsal bir yerden tekne kiralamanızın yapılması gerçekten önemli olacaktır.

Tekneden Beklentileriniz Büyük Önem Arz Etmektedir

Tekneden beklentileriniz de tabi büyük önem arz etmektedir. Kiralanacak teknede geçirilecek zamanda yemek servisi yapılacak mı yapılmayacak mı gibi sorularınız muhakkak olacaktır, bunlara dikkat ederek de seçim yapmanız iyi olacaktır. Teknenin kalitesi ve anlık fiziki koşulları da yine önemli etmenler arasında yer almaktadır.

Mersin’de Gezilecek Diğer Yerler

 

*Aynalıgöl

*Mersin Marina

*Mut Yerköprü Şelalesi

*Kızkalesi Castle

*Alahan Manastırı

*Atatürk Evi Müzesi

*Aydıncık Tabiat Parkı

*Mersin Deniz Müzesi

*Cennet-Cehennem Obrukları

 

Yorum Yap
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj
Doğrulama kodu : 7562
WhatsApp Destek! whatsapp
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikaları ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.